Kiti renginiai

Tūkstantmečio vardo paminėjimas

Šluotos leidiniai


Šluotos partneriai

 

Karikatūrų paroda apie vartotojų teises

Parodos dalyviai:

Vincas Bareikis, Rokas Beresniovas, Vladimiras Beresniovas, Ilja Bereznickas, Antanas Bunikis, Andrius Deltuva, Rimantas Dovydėnas, Raimondas Franckevičius, Rigimantas Gedgaudas, Šarūnas Jakštas, Antanas Janušonis, Alvydas Jonaitis, Jonas Lenkutis, Herta Malulionytė-Burbienė, Justina Puidokaitė, Algirdas Radvilavičius, Laima Šabūnienė, Jonas Varnas, Rolandas Vičys, Jokūbas Zovė, Adomas Žilinskas

Tai pirmoji karikatūrų apie vartotojų teises paroda. Ja siekiama su humoru pažvelgti į problemas, su kuriomis susiduria vartotojai. Paroda buvo eksponuojama mados ir stiliaus centre "Europa" (Konstitucijos pr. 7A, Vilnius) bei kampanijos tinklapyje www.ecc.lt.
Geriausių karikatūrų autoriai buvo apdovanoti. Pirmąją vietą užėmė Jonas Lenkutis su karikatūra "Akcija", antrąją - Vincas Bareikis ("Automobilis"), trečiąją - Rimantas Dovydėnas ("Viešbutis").
Panašios informacinės kampanijos apie vartotojų teises buvo vykdomos visose naujosiose Europos Sąjungos šalyse nuo 2005-ųjų. Kampanijos taip pat vykdomos Latvijoje ir Estijoje.

 
 
 
 
 
Dailininkai karikatūristai: Rimantas Dovydėnas, Jonas Lenkutis ir Vincas Bareikis.

 

 

Parodos organizatoriai - Europos vartotojų centras ir Lietuvos dailininkų sąjungos karikatūristų sekcija kartu su viešųjų ryšių agentūra IC Baltic.
kiti renginiai...

Rašykite mums:

Korespondencija: Gynėjų g. 4, LT-01109 Vilnius.
Šluotos el. paštas: sluota@bitutes.lt

 

blogspot visitor