Šiandien
Leidiniai


Šluotos partneriai

 

naujesni nutikimai...
Ledinis viešbutis
Pats šalčiausias pasaulio viešbutis yra Laplandijoje, tik 275 km nuo Šiaurinio poliarinio rato. Jis yra pastatytas iš 2 tūkstančių tonų sniego ir maždaug 1 tonos ledo. Iš ledo padarytos lovos, stalai ir kėdės. Apsigyventi vienai parai jaukioje -5 laipsnių C temperatūroje čia galima už 90 markių. Viešbutis gali priimti iki 40 svečių. Gaila, kad atėjus pavasariui, reikia nutraukti veiklą: pašildžius saulutei, viešbutis tampa didele bala. Bet atėjus šalčiams, jis iš naujo atstatomas ir pasiruošęs priimti svečius.
Pietų pertraukos seksas
Kai vienas Vokietijos verslo žurnalas išspausdino straipsnį apie darbuotojų darbo našumo padidėjimą, kurie pietų pertraukos metu turėjo seksualinių kontaktų, JAV ir Vokietijoje prasidėjo neįprastas sekso verslo sambruzdis. Dabar daugelio firmų vadovai sąmoningai „pakiša“ savo valdinius vieną po kitu. Be to, šiam tikslui kai kuriose firmose yra pailginama pietų pertrauka ir iš dalies apmokami viešbučio kambariai. Pasak amerikiečio verslo konsultanto Maiklo Malgreivo, visi tokių kompanijų vadovai labai patenkinti, nes darbo našumas auga kaip ant mielių.
Labai laukiamos
Šiukšlių surinkimo problema originaliai išspręsta viename Australijos miestelyje: ten šiukšlevežes vairuoja gražios pusnuogės merginos. Dabar atvažiuojant merginų nuo pat ankstyvo ryto laukia patys namų savininkai. Miesto savivaldybės šiukšlių išvežimo problema daugiau nekamuoja. Labiausiai nepatenkintos žmonos, nežinančios, kur rytais dingsta jų vyrai.
Šuniškos aistros
Tuo metu, kai sutuoktiniai Polas ir Jang restorane šventė savo bendro gyvenimo 20-metį, jų šuo Samsonas namuose iš miegamojo spintelės ištraukė tabletes, skirtas pakelti vyriškai potencijai, ir jas surijo. Sutuoktiniams, užuot pilnavertiškai ir aistringai užbaigus jubiliejų, teko tampytis su kenčiančiu dėl meilės šunimi. Samsonas blaškėsi ir staugė tol, kol jo neišleido pasivaikščioti. Užteko jam pasirodyti gatvėje tuoj pat išprievartavo kaimynų šuniuką! Skubiai iškviestas veterinaras nesistengė guosti šeimininkų: pasirodo, kad šuo bus aistringas dar mažiausiai tris dienas.
Arklys... tarpkojyje!
Nauja meno rūšis „Kokigami“ labai populiari Japonijoje. (Pavadinimas kilęs iš žodžių „Origami“ (lankstiniai iš popieriaus) ir „Kok“ vulgaraus angliško žodžio, reiškiančio vyro lytinį organą). Paprasčiau išsireiškus, kokigami menas puošti vyro lytinius organus popieriaus lankstiniais. Pavyzdžiui, vyras atsisega kelnes, o ten kyšo arklio galva, priešgaisrinė mašina ar buldogo snukis! Kai kurioms moterims, sako, patinka.
Nebučiuok - įkąsiu!
Floridos valstijos Džeksonvilio miestelyje nagrinėjama 35-metės Džeraldin Van Zant byla, kurioje ji kaltinama sunkiai sužalojusi savo vyrą. Ji, kai sutuoktinis šeimyninės dramos metu norėjo ją pabučiuoti, nukando jam liežuvį.
Mirtis iš laimės
55-mečiui brazilui Enriko Mendesui tragiškai baigėsi, kai jis norėjo pajuokauti su savo žmona. 50-metė Glorija buvo pamišusi dėl įvairių loterijų. Labai norėdama praturtėti, ji pirko visų loterijų bilietus. Kartą, laimėjimų tiražo dieną, Enriko atsikėlė anksčiau, pasižiūrėjo į laimėjimų lentelę ir priklijavęs ant vieno bilieto, pirkto išvakarėse, skaičius, padėjo į bendrą krūvelę.
Atsikėlusi Glorija pirmiausia nusprendė patikrinti bilietus. Pradėjusi skaityti su priklijuotais skaičiais, ji pašoko nuo kėdės ir sušuko: „Aš išlošiau 45 milijonus!“ ir... krito negyva!
Vienas paskui kitą į aną pasaulį
Tą dieną niekas nesitikėjo tragiškų įvykių grandinės, įvykusios Buenos Aires mieste. Bet nelaimingasis pudelis Kači nukrito nuo 13 aukšto balkono tiesiai ant 75-metės Martos Espinos galvos. Ir moteris, ir šuo žuvo. Tuo metu 46 metų Edita Sola ėjo per gatvę ir pamačiusi tokį reginį, sustingo, pakliūdama po autobuso ratais. Visą šią sceną matė vienas senukas. Jis taip pat neišlaikė ir krito... pakirstas infarkto!

daugiau tikrų įvykių...

Rašykite mums:

Šluotos korespondencija: Gynėjų g. 4, LT-01109 Vilnius.
Šluotos el. paštas: humor@sluota.com;
karikaturos@gmail.com
Parama tik 2%. kurie Jums nieko nekainuoja

 

blogspot visitor